Akatlar Arçelik Klima Servisi Hizmetlerimiz 

Güvenilir Klima servisi olarak Akatlar Arçelik klimalarınızın tüm arıza ave bakımlarını aynı gün içinde yapılarak sizlerin tüm mağduriyetiniz engellenmektedir. Cihazlarınızdaki arızaların durumuna göre mümkün olduğu kadar atölyemize cihazlarınızı almamaktayız ancak bazı arızalarda yerinde tamir mümkün olmamaktadır bu gibi durumlarda cihaz atölyede tamiri yapılmakta ve 1 gün test edildikten sonra tekrar çalışır bir şekilde klima teslim edilmektedir. Firmamız sadece garantisi tükenmiş Arçelik klimalara hizmet vermektedir garantisi devam eden ürünler için sizlerin Akatlar Arçelik Yetkili Servis‘ine başvurmanız gerekmektedir.

Klima cihazlarınızın sökümü ve bir yerden farklı bir yere taşınarak montajıda yapılmaktadır.Sıfır parça değişimlerinde 1 sene firma garantisinde bulunmaktayız bu zaman içerisinde taktığımız parçada bir sorun oluşursa ücretsiz olarak servis alabilirsiniz.

Klima konusunda uzman ekiplerimiz sizlerin daima yanındadır.

Firmamız bu semte özel olarak servis kampanyası düzenlemekte ve bu sayede almış olduğunuz tüm hizmetlerimizden %10 daha düşük hizmet satın alabileceksiniz.
Kampanyamızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki kodları bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : ARC-566014

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Akatlar Klima Servisi
  • Akatlar Arçelik Klima Bakımı
  • Akatlar Arçelik Klima Arıza Servisi
  • Akatlar Arçelik Klima Parça Değişimi
  • Akatlar Arçelik Klima Söküm ve Montaj
  • Akatlar Arçelik Klima Alım ve Satımı

Servis hizmetlerimiz ayrıca bu bölgeye servis kampanyası adı altında tüm yapılan işlemlerde %10 indirim sunmaktadır. İndirimlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Akatlar Arçelik Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.