Bayrampaşa Arçelik Klima Servisi Hizmetlerimiz 

Bayrampaşa Arçelik klima servisi olan firmamız klima ürünlerinizde yaşamış olduğunu tüm sorunları aynı gün içerisinde ve yerinde teknik servis hizmeti veren firmamız konusunda uzman ekipleri sayesinde yine o gün içerisinde tüm sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlamaktadır. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için cihazlarınızın garanti süresinin dolmuş olması gerekmektedir, firmamız özel teknik servis olduğundan garantisi devam eden ürünlere hizmet vermemekteyiz.Arızalı garantili cihazınız için Bayrampaşa Arçelik Yetkili Servis‘ine başvurmanız gerekmektedir. Firmamız acil klima servisi olarak 7/24 hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizde resmi formlar kullanmakta ve fatura kesmekteyiz kdv oranı %18’dir.

Klima konusunda uzman ekiplerimiz sizlerin daima yanındadiır

Firmamız bu semte özel olarak servis kampanyası düzenlemekte ve bu sayede almış olduğunuz tüm hizmetlerimizden %10 daha düşük hizmet satın alabileceksiniz.
Kampanyamızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki kodları bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : ARC-879654

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bayrampaşa Klima Servisi
  • Bayrampaşa Arçelik Klima Bakımı
  • Bayrampaşa Arçelik Klima Arıza Servisi
  • Bayrampaşa Arçelik Klima Parça Değişimi
  • Bayrampaşa Arçelik Klima Söküm ve Montaj
  • Bayrampaşa Arçelik Klima Alım ve Satımı

Servis hizmetlerimiz ayrıca bu bölgeye servis kampanyası adı altında tüm yapılan işlemlerde %10 indirim sunmaktadır. İndirimlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Arçelik Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.