Beşiktaş Bosch Klima Servisi Hizmetleri Bilgilendirme

Beşiktaşın Bosch marka klimalarının arızalarını tamir eden firmamız cihazların tüm çalışma sorunlarını hemen yerinde çözüme ulaştırmaktadır. Firmamız klimalar üzerinde gerek arıza gerekse montaj hizmetlerini itina ile yapmaktadır. Uzman ekiplerimiz cihazlarınızın taşınmasını ve söküm – montaj hizmetini yapmadan önce keşif yaparak sökümü yada montajı yapılacak yerin sorunsuz bir şekilde işleme alınmasını sağlamaktadır.

Firmamız Bosch markasının özel teknik servis hizmetini vermektedir ve sadece garantisi tükenmiş ürünlerde hizmet alabilirsiniz eğer ürünlerinizin garantisi devam ediyorsa Beşiktaş Bosch Yetkili Servis‘ine ulaşmanız gerekmektedir.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Beşiktaş Bosch Klima Arıza Tamiri
  • Beşiktaş Bosch Klima Söküm ve Montajı
  • Beşiktaş Bosch Kombi Bakımı
  • Beşiktaş Bosch Parça Değişimi
  • Beşiktaş Bosch Acil Klima Servisi
  • Beşiktaş Bosch Klima Gaz Sarjı
  • Beşiktaş İkinci El Klima Alım ve Satımı

Beşiktaş Bosch Klima Montaj Ücret ve Hizmet Bilgileri

Firmamız öncelilkle keşif yaparak montajın yada sökülecek yerin kontrolünü yaparak ihtiyaç duyulması halinde Vinç çağırımı için size yardımcı olmaktadırlar her ne kadar söküm fiyatları fix olsada klima ebatına ve sökülcek yere göre değişklik sağlamaktadır yinede bilgi vermek amacı ile 9000 btu klimalar ile 28000 lik klimalar 100 Tlden başlayıp 250 Tl’ye kadar çıkmaktadır bunun kararı  sökülcek yerde tespit edilmektedir.

Aynı şekilde klima montajının da keşfi yapılarak fiyat bilgisi bu tespitten sonra verilmektedir çünkü klima borularının uzunluğu takılcak yerin durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Beşiktaş Bosch Klima Bakımı ve Temizliği

Klima cihazları iklimlendirme ürünleri olarak adlandırılmaktadır ve bu cihazların diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi bakım ve temizliğinin yapılması şarttır. Klima cihazlarınızın bakımlarını senede 1 kez yaptırmanız yeterlidir bu sayede hem klimanızdan daha fazla randıman alırsınız hemde klima hastalıklarından kurtulmuş olursunuz.

Firmamızın aynı zamanda bölge ve semtlere özel olarak servis kampanyası düzenlemektedir bu sayede çok daha uygun fiyatlara hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Bosch Klima Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.