Çağlayan Bosch Klima Servisi ve Kampanya Bilgileri

Çağlayan Bosch marka Klimalarınızın çalışmama, ısıtmama veya soğutmama sorunlarınızın tamamında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız özel Bosch teknik servisi olarak hizmet vermekte ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmetimiz bulunmaktadır. Cihazlarınızda karşılaşmış olduğunuz tüm sorunlarda bizleri arayabilir ve Teknik yardım alabilirsiniz.

Firmamız Çağlayan semtine ait özel araçlarımız ile servis hizmeti vermekte ve  servis araçlarımızda cihazınızın çözüme ulaştırılabilmesi için tüm yedek parçalar bulunmaktadır. Bu sayede aynı gün içerisinde tüm arızalarınızdan kurtulabilirsiniz. Firmamız ayrıca bu semte özel olarak Klima kampanyası düzenlemektedir bu kampanya ile tüm yıl boyunca %10 indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya kodunuz hemen aşağıda bulunmaktadır.

Kampanya Kodu : AR-09963

Firmamızın  vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Çağlayan Bosch Klima Bakımı
  • Çağlayan Bosch Klima Tamiri
  • Çağlayan Bosch Klima Parça Değişimi
  • Çağlayan Bosch Klima Gaz Sarjı
  • Çağlayan Klima Gaz Kaçak Arıza Tespiti
  • Çağlayan Bosch Kumanda Temini
  • Çağlayan Bosch Söküm ve Montajı

Hizmetlerimizden yararlandığınızda firmamızın koruma şemsiyesinin altına alınırsınız  sıfır parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi vermekteyiz bu garanti sayesinde tüm yıl boyunca aynı sorun ile bir daha karşılaştığınızda ücretsiz olarak servis hizmeti alırsınız.

Firmamızın hizmetleri ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Klima Servis Telefon Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.