Gayrettepe Beko Klima Servisi Hizmetleri ve Kampanya Bilgileri

Gayrettepe klima servisi olarak Beko marka tüm klimalarınızın arızalarını, bakımlarını ve parça değişimlerini yapmaktayız firmamızın yapmış olduğu tüm parça değişimlerinde değişimi yapılan sıfır parçada 1 yıl firma garantisi vermekteyiz.  Firmamız Beko marka klimaların özel teknik servisi olarak hizmet vermekte ve  arızalanan Beko marka klimalarınızın garantisi devam ediyorsa bu ürünlere servis hizmeti vermemekteyiz.

Klima cihazlarınızdaki arızaların yapımı esnasında indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Kampanyamızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki kodları vermeniz yeterli olacaktır.

Klima Kampanya Kodu : AR-42230

Firmamızın yapmış olduğu hizmetlerden bir kısmı hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Gayrettepe Beko Klima Bakımı
  • Gayrettepe Beko Klima Tamiri
  • Gayrettepe Beko Klima Parça Değişimi
  • Gayrettepe Beko Klima Gaz Sarjı
  • Gayrettepe Klima Gaz Kaçak Arıza Tespiti
  • Gayrettepe Beko Kumanda Temini
  • Gayrettepe Beko Söküm ve Montajı

Firmamızın klimalarda yaşamış olduğunuz tüm sorunları hemen yerinde ve aynı gün içerisinde servis hizmeti vermekteyiz havaların soğuk olduğu bu dönemlerde eğer ısınma olarak klima cihazlarınızı kullanıyorsanız arıza oluştuğunda hiç vakit kaybetmeden bizi arayınız zira zaman geçirmeniz boşu boşuna üşümeniz anlamına gelmektedir ne kadar erken bizleri ararsanız o kadar çabuk müdahele edebiliriz ve sorunlarınızı o gün içerisinde çözümleyebiliriz.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Gayrettepe Klima Servis Telefon Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.