Gayrettepe Bosch Klima Servisi Hizmetleri Bilgilendirme

Gayrettepenin en eski servislerinden biri olan firmamız cihazlarınızdaki tüm arızaları ve parça değişimlerini yerinde yapılmaktadır bu sayede hızlı bir şekilde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Firmamız klima parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi vermektedir cihazınızda bizim değiştiğimiz herhangi bir parçada sorun çıkarsa ücretsiz olarak servis hizmetimizden yararlanabileceksiniz.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Gayrettepe Bosch Klima Arıza Tamiri
  • Gayrettepe Bosch Klima Söküm ve Montajı
  • Gayrettepe Bosch Kombi Bakımı
  • Gayrettepe Bosch Parça Değişimi
  • Gayrettepe Bosch Acil Klima Servisi
  • Gayrettepe Bosch Klima Gaz Sarjı
  • Gayrettepe İkinci El Klima Alım ve Satımı

Gayrettepe Bosch Klima Montaj Ücreti

Firmamız öncelilkle keşif yaparak montajın yada sökülecek yerin kontrolünü yaparak ihtiyaç duyulması halinde Vinç çağırımı için size yardımcı olmaktadırlar her ne kadar söküm fiyatları fix olsada klima ebatına ve sökülcek yere göre değişklik sağlamaktadır yinede bilgi vermek amacı ile 9000 btu klimalar ile 28000 lik klimalar 100 Tlden başlayıp 250 Tl’ye kadar çıkmaktadır bunun kararı  sökülcek yerde tespit edilmektedir.

Aynı şekilde klima montajının da keşfi yapılarak fiyat bilgisi bu tespitten sonra verilmektedir çünkü klima borularının uzunluğu takılcak yerin durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Gayrettepe Bosch Klima Bakımı 

Klima cihazları iklimlendirme ürünleri olarak adlandırılmaktadır ve bu cihazların diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi bakım ve temizliğinin yapılması şarttır. Klima cihazlarınızın bakımlarını senede 1 kez yaptırmanız yeterlidir bu sayede hem klimanızdan daha fazla randıman alırsınız hemde klima hastalıklarından kurtulmuş olursunuz.

Firmamızın aynı zamanda bölge ve semtlere özel olarak servis kampanyası düzenlemektedir bu sayede çok daha uygun fiyatlara hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Gayrettepe Bosch Klima Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.