Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında faliyete geçmiş ve klimalar üzerinde tüm sorunların kısa bir zaman içinde giderilmesini hedefleyerek İstanbul bölgesindeki tüm klima markalarına özel servis olarak hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi her daim takip ederek gerek ekipleri gerekse ekipmanlarını sürekli yenileyen aynı zamanda güvenilir servis ihtiyacının giderilmesi için müşterilerinin haklarını daima gözeten bir firma olarak ilk açıldığı günden bu güne kadar servis hizmeti vermekteyiz.

Firmamızın genel olarak yapmış olduğu hizmetler hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Klimaların yıllık yaz yada kış periyodik bakımlarını yapmak.
  • Klimalarda oluşan arızaların kısa sürede tamiratını – onarımı yapmak.
  • Arıza durumunda arızalı parçaların değişimlerini yapmak.
  • Klimaların alım ve ikinci el satımlarını yapmak

Şirketimiz Beyoğlu bölgesinde merkez olarak kurulmuş ve İstanbul’un tüm bölgelerine geniş araç filosu ile servis hizmeti vermektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Şirketimiz temel klima ihtiyaçlarının giderilmesi arızalarının ortadan kaldırılması söküm ve montaj gibi hizmetlerin en kısa sürede yapımını misyon olarak edinmiş ve “Aynı Gün Servis” sloganı ile hareket etmektedir. Aynı zamanda yapılan tüm hizmetler firmamızın resmi formu ile belgelendirilmekte  bu belge ile kayıt altına alınmaktasınız. Parça değişimlerinde 1 sene firmamızın garantisi altına alınmaktasınız.

Temel olarak firmamızın amacı yenilikçi servis olarak diğer servislerden bir adım önde çıkmak teknolojinin takipçisi olmak ve yeni üretilen iklimlendirme ürünlerinin takibini yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

Bilge Klima Servisi