İstinye Arçelik Klima Servisi Hizmetlerimiz 

Arçelik marka tüm klimalarınızın ve tüm türlerinin bakım, arıza ve parça değişimi hizmetini aynı gün ve hemen yerinde tamirlerini yapmaktayız.

Cihazlarınızdaki arızaların durumuna göre mümkün olduğu kadar atölyemize cihazlarınızı almamaktayız ancak bazı arızalarda yerinde tamir mümkün olmamaktadır bu gibi durumlarda cihaz atölyede tamiri yapılmakta ve 1 gün test edildikten sonra tekrar çalışır bir şekilde klima teslim edilmektedir. Firmamız sadece garantisi tükenmiş Arçelik klimalara hizmet vermektedir garantisi devam eden ürünler için sizlerin İstinye Arçelik Yetkili Servis‘ine başvurmanız gerekmektedir.

Klima bakımınızı yaptırmanızı firmamız tarafından önerilmektedir zira klima bakımı yapılan cihazlar hem sağlık açısından sorun vermez hemde daha az arıza yaparlar.

Klima konusunda uzman ekiplerimiz sizlerin daima yanındadır.

Firmamız bu semte özel olarak servis kampanyası düzenlemekte ve bu sayede almış olduğunuz tüm hizmetlerimizden %15 daha düşük hizmet satın alabileceksiniz.
Kampanyamızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki kodları bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : ARC-3660147

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • İstinye Klima Servisi
  • İstinye Arçelik Klima Bakımı
  • İstinye Arçelik Klima Arıza Servisi
  • İstinye Arçelik Klima Parça Değişimi
  • İstinye Arçelik Klima Söküm ve Montaj
  • İstinye Arçelik Klima Alım ve Satımı

Servis hizmetlerimiz ayrıca bu bölgeye servis kampanyası adı altında tüm yapılan işlemlerde %15 indirim sunmaktadır. İndirimlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

İstinye Arçelik Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.