Kağıthane Bosch Klima Servisi Hizmetleri Bilgilendirme

Kağıthanenin Bosch özel servisi olarak firmamız klima cihazlarınızda arızalarda yada sorun çıkardığında cihazlardaki tüm sorunları onarımı yapmaktadır. Firmamız resmi formları ile çalışmakta ve fatura kesimi yapabilmektedir. Firmamız sadece garantisi olmayan yada bitmiş ürünlere servis ve tamir hizmeti vermektedir arıza yapmış cihazınız garantisi henüz bitmemişse sizin en yakın Kağıthane Bosch Yetkili Servis‘ine ulaşmanız gerekmektedir.

Firmamız aynı zamanda bölgeye özel yani Beşiktaş’a özel kampanyalar’da yapmaktadır bu kampanyalardan yararlandığınızda %10 ile %30 arasında avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Klima hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kağıthane Bosch Klima Arıza Tamiri
  • Kağıthane Bosch Klima Söküm ve Montajı
  • Kağıthane Bosch Kombi Bakımı
  • Kağıthane Bosch Parça Değişimi
  • Kağıthane Bosch Acil Klima Servisi
  • Kağıthane Bosch Klima Gaz Sarjı
  • Kağıthane İkinci El Klima Alım ve Satımı

Kağıthane Bosch Klima Montaj Ücret ve Hizmet Bilgileri

Firmamız öncelilkle keşif yaparak montajın yada sökülecek yerin kontrolünü yaparak ihtiyaç duyulması halinde Vinç çağırımı için size yardımcı olmaktadırlar her ne kadar söküm fiyatları fix olsada klima ebatına ve sökülcek yere göre değişklik sağlamaktadır yinede bilgi vermek amacı ile 9000 btu klimalar ile 28000 lik klimalar 100 Tlden başlayıp 250 Tl’ye kadar çıkmaktadır bunun kararı  sökülcek yerde tespit edilmektedir.

Aynı şekilde klima montajının da keşfi yapılarak fiyat bilgisi bu tespitten sonra verilmektedir çünkü klima borularının uzunluğu takılcak yerin durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Kağıthane Bosch Klima Periyodik Bakımı

Klima cihazları iklimlendirme ürünleri olarak adlandırılmaktadır ve bu cihazların diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi bakım ve temizliğinin yapılması şarttır. Klima cihazlarınızın bakımlarını senede 1 kez yaptırmanız yeterlidir bu sayede hem klimanızdan daha fazla randıman alırsınız hemde klima hastalıklarından kurtulmuş olursunuz.

Firmamızın aynı zamanda bölge ve semtlere özel olarak servis kampanyası düzenlemektedir bu sayede çok daha uygun fiyatlara hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Bosch Klima Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.