Maslak Arçelik Klima Servisi Hizmetlerimiz 

Güvenilir Klima servisi olarak Maslak Arçelik klimalarınızın tüm arıza, parça değişimi ve bakımlarını aynı gün içinde yapılarak sizlerin tüm mağduriyetiniz engellenmektedir. Cihazlarınızdaki arızaların durumuna göre mümkün olduğu kadar atölyemize cihazlarınızı almamaktayız ancak bazı arızalarda yerinde tamir mümkün olmamaktadır bu gibi durumlarda cihaz atölyede tamiri yapılmakta ve 1 gün test edildikten sonra tekrar çalışır bir şekilde klima teslim edilmektedir. Firmamız sadece garantisi tükenmiş Arçelik klimalara hizmet vermektedir garantisi devam eden ürünler için sizlerin Maslak Arçelik Yetkili Servis‘ine başvurmanız gerekmektedir.

Firmamız klima cihazlarınızın kumanda sorunlarınıda çözmektedir Arçelik marka kumandalarımız her tipe göre bulunmaktadır.

Klima konusunda uzman ekiplerimiz sizlerin daima yanındadır.

Firmamız bu semte özel olarak servis kampanyası düzenlemekte ve bu sayede almış olduğunuz tüm hizmetlerimizden %10 daha düşük hizmet satın alabileceksiniz.
Kampanyamızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki kodları bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : ARC-6657701

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Maslak Klima Servisi
  • Maslak Arçelik Klima Bakımı
  • Maslak Arçelik Klima Arıza Servisi
  • Maslak Arçelik Klima Parça Değişimi
  • Maslak Arçelik Klima Söküm ve Montaj
  • Maslak Arçelik Klima Alım ve Satımı

Servis hizmetlerimiz ayrıca bu bölgeye servis kampanyası adı altında tüm yapılan işlemlerde %10 indirim sunmaktadır. İndirimlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Maslak Arçelik Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.