Okmeydanı Bosch Klima Servisi Hizmetleri Bilgilendirme

Okmeydanı klima ürünlerinizdeki arızaları ve iklimlendirme sorunlarının (Istmama yada Soğutmama) yerinde tamirini – onarımını yapan firmamız cihazlarınızdaki arızaların giderilmesi için öncelikle arıza tespitinde bulunmaktadır bu arıza tespitinden sonra size verilen fiyatı kabul ettiğiniz takdirde işlemlere başlanıp tamiri yapılmaktadır eğer kabul etmezseniz sadece arıza tespit ücreti alnınıp işlem sonlandırılmaktadır.

Firmamız Bosch markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermektedir ve bu açıdan sadece garantisi tükenmiş ürünlerin hizmetini vermekteyiz cihazınız eğer garantili ve arıza yaptıysa firmamız bu cihazlara hizmette bulunmamaktadır sizin en kısa zamanda Okmeydanı Bosch Yetkili Servis‘ine ulaşmanız gerekmektedir.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Okmeydanı Bosch Klima Arıza Tamiri
  • Okmeydanı Bosch Klima Söküm ve Montajı
  • Okmeydanı Bosch Kombi Bakımı
  • Okmeydanı Bosch Parça Değişimi
  • Okmeydanı Bosch Acil Klima Servisi
  • Okmeydanı Bosch Klima Gaz Sarjı
  • Okmeydanı İkinci El Klima Alım ve Satımı

Okmeydanı Bosch Klima Montaj Ücreti

Firmamız öncelilkle keşif yaparak montajın yada sökülecek yerin kontrolünü yaparak ihtiyaç duyulması halinde Vinç çağırımı için size yardımcı olmaktadırlar her ne kadar söküm fiyatları fix olsada klima ebatına ve sökülcek yere göre değişklik sağlamaktadır yinede bilgi vermek amacı ile 9000 btu klimalar ile 28000 lik klimalar 100 Tlden başlayıp 250 Tl’ye kadar çıkmaktadır bunun kararı  sökülcek yerde tespit edilmektedir.

Aynı şekilde klima montajının da keşfi yapılarak fiyat bilgisi bu tespitten sonra verilmektedir çünkü klima borularının uzunluğu takılcak yerin durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Okmeydanı Bosch Klima Bakımı 

Klima cihazları iklimlendirme ürünleri olarak adlandırılmaktadır ve bu cihazların diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi bakım ve temizliğinin yapılması şarttır. Klima cihazlarınızın bakımlarını senede 1 kez yaptırmanız yeterlidir bu sayede hem klimanızdan daha fazla randıman alırsınız hemde klima hastalıklarından kurtulmuş olursunuz.

Firmamızın aynı zamanda bölge ve semtlere özel olarak servis kampanyası düzenlemektedir bu sayede çok daha uygun fiyatlara hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Bosch Klima Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.