Ortaköy Bosch Klima Servis Hizmetleri Bilgilendirme

Dünyaca ünlü Bosch marka klimalarınızda herhangi bir sebeple yaşamış olduğunuz sorunların tamamını hemen yerinde çözmektedir, mümkün olduğu kadar atölyeye alınmayan cihazlarınız hemen yerinde çözümü sağlanmasındaki amaç en kısa zamanda mağduriyetinizin giderimidir.Firmamız özel teknik servis olarak hizmet vermekte ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmetinde bulunmaktadır.

Firmamız arızalarda karşılaşmış olduğu çalışmayan parçaların değişiminide yapmakta ve sıfır orjinal takılan bu parçalarda firma garantisi olarak 1 sene ücretsiz olarak servis garantisi vermektedir.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Ortaköy Bosch Klima Arıza Tamiri
  • Ortkaöy Bosch Klima Söküm ve Montajı
  • Ortaköy Bosch Kombi Bakımı
  • Ortaköy Bosch Parça Değişimi
  • Ortaköy Bosch Acil Klima Servisi
  • Ortaköy Bosch Klima Gaz Sarjı
  • Ortaköy İkinci El Klima Alım ve Satımı

Ortaköy Bosch Klima Montaj Ücreti

Firmamız öncelilkle keşif yaparak montajın yada sökülecek yerin kontrolünü yaparak ihtiyaç duyulması halinde Vinç çağırımı için size yardımcı olmaktadırlar her ne kadar söküm fiyatları fix olsada klima ebatına ve sökülcek yere göre değişklik sağlamaktadır yinede bilgi vermek amacı ile 9000 btu klimalar ile 28000 lik klimalar 100 Tlden başlayıp 250 Tl’ye kadar çıkmaktadır bunun kararı  sökülcek yerde tespit edilmektedir.

Aynı şekilde klima montajının da keşfi yapılarak fiyat bilgisi bu tespitten sonra verilmektedir çünkü klima borularının uzunluğu takılcak yerin durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Ortaköy Bosch Klima Bakımı 

Klima cihazları iklimlendirme ürünleri olarak adlandırılmaktadır ve bu cihazların diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi bakım ve temizliğinin yapılması şarttır. Klima cihazlarınızın bakımlarını senede 1 kez yaptırmanız yeterlidir bu sayede hem klimanızdan daha fazla randıman alırsınız hemde klima hastalıklarından kurtulmuş olursunuz.

Firmamızın aynı zamanda bölge ve semtlere özel olarak servis kampanyası düzenlemektedir bu sayede çok daha uygun fiyatlara hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Bosch Klima Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.