Osmanbey Rubenis Klima Servisi

Osmanbey bölgesi ve yakın semtlerin Rubenis klima cihazlarınızın tüm sorunları ve arızalarını en kısa zamanda tamirini ve bakımını yapan firmamız cihazlarınızda yaşamış olduğunuz arızaların tamamına yakınını yerinde ve o gün tamir yapmaktayız yerinde tamiri mümkün olmayan ürünlerinizin arızaları atölyemize alınarak onarımı yapıldıktan sonra en kısa zaman içinde ürünlerinizin tekrar sağlam bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Rubenis klima ürünlerinizde arıza onarımlarında parça değişimi olduğunda taktığımız parçalar orjinal sıfır parçalardır ve bu parçalar ile birlikte ekiplerimizin yapmış olduğu işçiliğe 1 sene firma garantisi verilmektedir. Firmamız sadece garantisi tükenmiş cihazların servis hizmetinde bulunmaktadır. Eğer arızalanan cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizin en kısa zamanda Osmanbey Rubenis Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Osmanbey Rubenis Servis Ücreti : Fiyatımız kampanya dahilinde 30 TL servis ücretimiz bulunmaktadır. (Güncel fiyatlarımız için lütfen kayıt açtırırken tekrar sorunuz.)

Önemli Bilgiler : Klimalarınızın söküm ve montajlarında muhakkak gazının toplanmasını isteyiniz.

Osmanbey Acil Rubenis Klima Servisi
Osmanbey Acil Klima Rubenis  Sökümü
Osmanbey Acil Klima Rubenis Montajı
Osmanbey İkinci El Rubenis Klima

Firmamız klimalarınızda aşağıdaki teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Rubenis klimalarınızın montajlarında kampanya dahilinde Klima Bakımı %50 indirim yapılmaktadır.

Osmanbey Rubenis Klima Servis Numarası
0212 235 23 30
0212 235 51 18
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.