sarıyer arçelik klima servisi

sarıyer arçelik servisi

Sarıyer Arçelik Klima Teknik Servisi

Klima Teknik servisimiz uzun yıllardır İstanbul Avrupa Yakasında en hızlı bir şekilde Sarıyer Klima Teknik Servisi olarak hizmet vermektedir. İstanbul geneline gezici servis araçlarımızla her zaman en hızlı servis ve en kaliteli servis olarak elinden geleni yapan ve tek hedefi klima teknik servis hizmetinde öncü bir firma olmaktır hedefimiz. Bizler Bilge Teknik Klima servisiniz olarak 0212 254 04 44 – 0546 238 72 25 Numaralı telefonlarrımızdan siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır açtırmış olduğunuz servis kayıt doğrultusunda klima teknik, klima arıza, klima bakım, klima montaj ve her marka klimalarınızada hizmet sunan bir firma olmuştur firmamız..

Sarıyer Arçelik Klima Arıza Servisi

Arıza yapan Klimalar yaz ve kış aylarında bize zorluklar çıkarmaktadır. Bizler Klima Arıza Servisi olarak tüm istanbulda gezici ve en etkili klima arıza ve bakım montaj servisi olmak üzere en güvenilir servis ağı kuran ve tüm çalışanlarını özenle seçen bir klima servis firması olarak tüm uzman kadromuzla hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Teknisyenlerimiz kendi alanlarında tüm rakiplerinden her zaman önde olarak temiz bir hizmet ve kalite sunmaktadır.

Sarıyer Arçelik Klima Montaj Servisi

Klima montajı olarak sizlere en güvenilir Montaj hizmeti sunan firmamız uzman teknisyenleriyle Klima montajının önemini ve tehlikeli bir iş olduğunun bilinciyle işin sağlam ve tedbirli bir şekilde yapan alanlarında profesyonel olarak çalışan personelimiz alanlarında tecrübeli ve uzman olarak çalışmaktadırlar. Sarıyer ve tüm bölgelerinde aradığınız diğer firmalardan uzman ve tecrübeli olarak sektötün aranan klima teknik servisi olamayı başaran firmamız her zaman güven ve kaliteli bir servis olma yolunda ilerlemektedir.

Sarıyer Arçelik Klima Yedek Parça

Sitemizde olan telefon numaralarımız ve tamamen güncel bilgiler olarak sizlere verilir ve istanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Yedek parça satışımız firmamız ca evrak düzenlenerek teslim edilmektedir. İletişim numaralarımız 0212 254 04 44 ve WhatSapp numaramız olan 0546 238 72 25 li hattımıza istediğiniz parçanın resmini modelini Enr sini paylaşarak daha hızlı çözümler bulabilirek sizlere yardımcı olabilir.

Sarıyer Arçelik Klima Onarım Servisi

Klimanızda meydana gelen her hangi bir sorunu servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde teknik servise alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapıyoruz. Uzman kadromuz ve teknik ekip servisiyle tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Klimalarınızda oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz müşterilerimize yerinde servis olanağı sağlamaktadır. Bizlere Bilge Teknik Servisi Olarak 0212 254 04 44 ve 0546 238 72 25 den bize ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Arçelik Klima Söküm Servisi

Her marka her tip klimalarınız itinalı bir şekilde sökülerek gerektiği gibi olması gereken yere bırakmaktayız. Tüm klima tipleri olan salon tipi klima, kaset tipi klima,split klima,mobil klima ve diğer aklınıza gelebilecek tüm ısıtma ve soğutma sistemlerinizin söküm işlemlerini yapmaktayız.

Sarıyer Arçelik Klima Bakım Servisi

Klimalarınızın Arıza bakım ve onarımları firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Uzun Yılların deneyimi ile klimalarınızın bakım, tamir ve servis işlemleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Klimalarınızın Bakım ve servis işlemleri işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Sarıyer Arçelik İkinci El Klima Alım Satım

Firmamız 15 Senedir güvenilir hizmeten yana olup Onarımını yaptığı işin arkasında durup sizlere o güveni vermekten gurur duymaktadır. Hem Klima satış hem Tamir hizmeti veren servisimiz Bilge Teknik adıyla bilinmiş olmaktadır. Satmış olduğumuz Klimalara firma garantisi verip Montaj ve 3 mt ye kadar boru bizden bilgisi vermekteyiz. Evrağımızı kesip teslim edip yaptığımız işin arkadasında durmaktayız.

Sarıyer Arçelik Klima Gaz Şarjı Servisi

Arçelik Sarıyer Klima Gaz Sarjı Servisi Sarıyer ve yakın bölgelerine Teknik Servistir. Gaz ve Bakım Onarımı hizmetinde bulunan firmamız ürünlerinizdeki tüm sorunlarına kısa zaman içerisinde de yardımcı olmaktadır. Klimam Isıtmıyor veya Verimli Soğutmuyor şikayetleri ile Gaz şarjı edilerek daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Sarıyer Arçelik Klima Servis Numarası

İletişim numaralarımız ve Klima servis Numaralarımız (0212) 254 04 44 (0546) 238 72 25 olarak her zaman siz değerli müşterilerimiz tarafından arandığı takdirde en hızlı ve en güvenilir şekilde yapılmaktadır.

SARIYER ARÇELİK KLİMA SERVİS NUMARALARI

0212 254 04 44

0212 235 23 30

0212 235 51 18

0546 238 72 25 Watsapp Hatımıza Video Ve Resim Atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.