Taksim Arçelik Klima Servisi Hizmetlerimiz 

Taksim Arçelik klima servis hizmetlerimizden Taksim semtinde oturan tüm Arçelik klima kullanıcıları yararlanabilmektedir. Firmamızın tüm arıza çözümlerine ulaşmanız bir telefon kadar yakındır.

Cihazlarınızdaki arızaların durumuna göre mümkün olduğu kadar atölyemize cihazlarınızı almamaktayız ancak bazı arızalarda yerinde tamir mümkün olmamaktadır bu gibi durumlarda cihaz atölyede tamiri yapılmakta ve 1 gün test edildikten sonra tekrar çalışır bir şekilde klima teslim edilmektedir. Firmamız sadece garantisi tükenmiş Arçelik klimalara hizmet vermektedir garantisi devam eden ürünler için sizlerin Taksim Arçelik Yetkili Servis‘ine başvurmanız gerekmektedir.

Klima bakımınızı yaptırmanızı firmamız tarafından önerilmektedir zira klima bakımı yapılan cihazlar hem sağlık açısından sorun vermez hemde daha az arıza yaparlar.

Klima konusunda uzman ekiplerimiz sizlerin daima yanındadır.

Firmamız bu semte özel olarak servis kampanyası düzenlemekte ve bu sayede almış olduğunuz tüm hizmetlerimizden %15 daha düşük hizmet satın alabileceksiniz.
Kampanyamızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki kodları bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : ARC-464210

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Taksim Klima Servisi
  • Taksim Arçelik Klima Bakımı
  • Taksim Arçelik Klima Arıza Servisi
  • Taksim Arçelik Klima Parça Değişimi
  • Taksim Arçelik Klima Söküm ve Montaj
  • Taksim Arçelik Klima Alım ve Satımı

Servis hizmetlerimiz ayrıca bu bölgeye servis kampanyası adı altında tüm yapılan işlemlerde %15 indirim sunmaktadır. İndirimlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Taksim Arçelik Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.