Yusufpaşa Bosch Klima Servisi Hizmetleri Bilgilendirme

Aksaray – Yusufpaşa Bosch klima servisi olarak cihazlarınızdaki tüm arızaların giderimi için bizleri arayabilir ve yardım alabilirsiniz firmamızın yapmış olduğu tüm işçilik ve sıfır parça taktığımızda parça firmamızın 1 sene garantisi ile koruma alınır. Bu zaman zarfında taktığımız sıfır parçada herhangi bir sorun çıktığında ücretsiz olarak hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz. Firmamız sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmeti vermektedir arızalanan cihazınızın garantisi devam ediyorsa en yakın Bosch Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Yusufpaşa Bosch Klima Arıza Tamiri
  • Yusufpaşa Bosch Klima Söküm ve Montajı
  • Yusufpaşa Bosch Kombi Bakımı
  • Yusufpaşa Bosch Parça Değişimi
  • Yusufpaşa Bosch Acil Klima Servisi
  • Yusufpaşa Bosch Klima Gaz Sarjı
  • Yusufpaşa İkinci El Klima Alım ve Satımı

Yusufpaşa Bosch Klima Montaj Ücreti

Firmamız öncelilkle keşif yaparak montajın yada sökülecek yerin kontrolünü yaparak ihtiyaç duyulması halinde Vinç çağırımı için size yardımcı olmaktadırlar her ne kadar söküm fiyatları fix olsada klima ebatına ve sökülcek yere göre değişklik sağlamaktadır yinede bilgi vermek amacı ile 9000 btu klimalar ile 28000 lik klimalar 100 Tlden başlayıp 250 Tl’ye kadar çıkmaktadır bunun kararı  sökülcek yerde tespit edilmektedir.

Aynı şekilde klima montajının da keşfi yapılarak fiyat bilgisi bu tespitten sonra verilmektedir çünkü klima borularının uzunluğu takılcak yerin durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Yusufpaşa Bosch Klima Bakımı 

Klima cihazları iklimlendirme ürünleri olarak adlandırılmaktadır ve bu cihazların diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi bakım ve temizliğinin yapılması şarttır. Klima cihazlarınızın bakımlarını senede 1 kez yaptırmanız yeterlidir bu sayede hem klimanızdan daha fazla randıman alırsınız hemde klima hastalıklarından kurtulmuş olursunuz.

Firmamızın aynı zamanda bölge ve semtlere özel olarak servis kampanyası düzenlemektedir bu sayede çok daha uygun fiyatlara hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yusufpaşa Bosch Klima Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.